„Dlaczego?” Dlaczego , jest święto Bożego Narodzenia? Dlaczego, Wpatrujemy się w gwiazdę na niebie? Dlaczego, śpiewamy kolędy? Dlatego, żeby się uczyć miłości do Pana Jezusa. Dlatego, żeby podawać sobie ręce. Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie. Dlatego, żeby sobie przebaczać. (ks. Jan Twardowski) (…)Świętą Bożego Narodzenia są wielkim darem dla nas. Bóg stał się człowiekiem, zapłakał ludzkimi łzami, otworzył przed nami swoje ludzkie serce(…) Nie tylko choinki i prezenty, ale sam Jezus jest Podarunkiem dla nas. I ten Podarunek ma być rozdawany. Jezus, Bóg – Człowiek przyszedł na początku naszej ery, ale wciąż przychodzi do nas poprzez ludzi, biednych, oczekujących […]
Więcej...