2026.05.17 – Wniebowstąpienie Pańskie

Opublikowany: niedziela, 17 maja 2026; Kategoria Ogłoszenia
  1. Za tydzień 24.05. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W następny poniedziałek 25.05 Uroczystość Matki Bożej Matki Kościoła – drugi dzień Zielonych Świąt – msze św. będą o 8.00, 10.00 i 17.00.
  2. Komunia rocznicowa dzieci klas IV za tydzień w niedzielę 24.05. na mszy św. o 11.30. Zapraszamy.
  3. Przypominamy, że kończy się okres spowiedzi wielkanocnej. Zachęcamy serdecznie.
  4. Prosimy o zgłaszanie poszczególnych miejscowości na msze św. z racji poświęcenia pól. Prosimy o podanie terminów przez Państwa Sołtysów, kiedy taka msza św. miałaby być. W tym tygodniu:
    wtorek 19.05. godz. 19.30 – Nagórki;
    piątek 22.05. godz. 18.30 – Elżbiecin;
    piątek godz. 18.00 – Jeziorko;
    sobota 13.30 – Czarnocin;
    niedziela 24.05. godz. 18.15 – Budy Czarnockie;
    wtorek 26.05. godz. 18.00 – Poniat.
  5. W piątek 22.05. kończą się nawiedziny rodzin przez obraz Jezusa Chrystusa Króla Królów w Jeziorku. Msza św. w intencji mieszkańców Jeziorka o 18.00. Zapraszamy teraz do modlitwy mieszkańców Rządkowa, a po nich mieszkańców Bud Czarnockich.
  6. Zostało dosłownie kilka miejsc na pielgrzymkę do stolic nadbałtyckich. Zapraszamy.
  7. Na prace dar serca złożyło w ubiegłym tygodniu 4 rodziny: z ul. Czarnockiej – 200 zł i 60 zł /na konto/, z Jeziorka – 300 zł /na konto/ i z Rządkowa – 200 zł. Bóg zapłać.
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy życzenia obfitości Bożych łask.

Życzymy wszystkim miłego tygodnia. Szczęść Boże!