2025.11.01 – Uroczystość Wszystkich Świętych
- Serdecznie witamy wszystkich drogich parafian i miłych gości przybyłych na dzisiejszą uroczystość i na groby bliskich. Życzymy wszystkim miłego pobytu i szczęśliwych powrotów do domu.
- Po mszy św. o 11.30 procesja na cmentarz grzebalny.
- Od dziś do 8 listopada o 16.30 modlić się będziemy nieszporami za zmarłych i wypominkami jednorazowymi, które wypisujemy na przygotowanych kartkach wyłożonych przy bocznych ołtarzach i z dobrowolną ofiarą składamy do kosza przed ołtarzem.
- Od dziś do końca listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Trzeba być w stanie łaski uświęcającej /spowiedź i Komunia św./, pobożnie nawiedzić cmentarz i pomodlić się za zmarłych, za których chcemy ofiarować odpust.
- Jutro niedziela, 2 listopada, dzień modlitwy wspólnoty Kościoła za zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po mszy św. o 11.30, tak jak dzisiaj, procesja na cmentarz.
- Kto ma życzenie, może zamawiać wypominki roczne w zakrystii. Modlimy się nimi za zmarłych przez cały rok, tradycyjnie przed mszami św. o 8.00, 10.00 i 11.30, już od jutra. Podzwonne można składać dziś i jutro do skarbony przy wejściu do świątyni.
- Bóg zapłać za dekorację listopadową w świątyni. Bóg zapłać za ofiarowane kwiaty i znicze do świątyni i na groby księży firmie pogrzebowej „Niebo”. Bóg zapłać za uporządkowanie terenu wokół kościoła państwu z CIS w Piątnicy.
- Dzisiaj na cmentarzu trwa kolejna kwesta na rzecz ratowania starych pomników, organizowana przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Piątnica. Prosimy o wsparcie.
Życzymy wszystkim miłego tygodnia. Szczęść Boże!
