2025.10.19 – XXIX Niedziela zwykła
- Serdeczne Bóg zapłać za dzisiejszy dar serca złożony na tacę przeznaczony na misje święte, z racji rozpoczynającego się dziś tygodnia misyjnego.
- W czwartek cotygodniowa adoracja ze wspólnotami /od 18.00 ze Wspólnotą dla Intronizacji NSPJ; od 19.00 ze Wspólnotą Gloriosa Trinita/ Zapraszamy.
- W przyszłą niedzielę msze św. w czasie zimowym. W nocy z soboty na niedzielę śpimy dłużej o godzinę.
- Rozpoczynają się obchody 100-lecia Diecezji Łomżyńskiej. W najbliższy piątek 24.10. na 18.00 jesteśmy zaproszeni do kościoła Miłosierdzia Bożego w Łomży na mszę św. kończącą peregrynację Obrazu Matki Bożej Pięknej Miłości, a po mszy św. na procesję z Obrazem do łomżyńskiej katedry. Na sobotę 25.10. na godz. 10.00 jesteśmy zaproszeni do Łomżyńskiej Katedry na Mszę Św. inaugurującą jubileusz. Kto może, kto ma życzenie, zapraszamy bardzo serdecznie.
- Można od dziś zamawiać wypominki roczne za zmarłych, kto ma życzenie. Można również zapisywać wypominki jednorazowe, które wypisujemy na przygotowanych kartkach leżących przy ołtarzach bocznych i z dobrowolną ofiarą składamy do kosza przed ołtarzem / modlić się będziemy za zmarłych z tych wypominek w dniach 1-8.11, czyli w oktawie, w czasie nieszporów za zmarłych o 16.30/.
- Bardzo prosimy o odpowiedzialność za wspólne dobro, jakim jest cmentarz grzebalny. Bardzo prosimy o utrzymanie porządku. Nie wyrzucamy śmieci pod parkan, czy za parkan, tylko do kontenerów.
- Na prace remontowe dar serca złożyło w ubiegłym tygodniu 8 rodzin: z Jeziorka – 200 zł i 300 zł/wpłata na konto/, z Czarnocina – 300 zł, z ul. Czarnockiej – 300 zł i 200 zł/wpłata na konto/, z ul. Kard. Wyszyńskiego – 100 zł, z ul. Szkolnej – 200 zł/wpłata na konto/ i z ul. Jedwabieńskiej – ofiara anonimowa. Bóg zapłać. Na ogrzewanie kościoła zimą wpłynęły 2 ofiary indywidualne. Bóg zapłać.
- Składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia.
- Z naszej wspólnoty odeszli: +Zdzisław Śmiarowski i +Jadwiga Kotowska, oboje z Nagórk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.
Życzymy wszystkim miłego tygodnia. Szczęść Boże!
