2025.10.19 – XXIX Niedziela zwykła

Opublikowany: niedziela, 19 października 2025; Kategoria Ogłoszenia
  1. Serdeczne Bóg zapłać za dzisiejszy dar serca złożony na tacę przeznaczony na misje święte, z racji rozpoczynającego się dziś tygodnia misyjnego.
  2. W czwartek cotygodniowa adoracja ze wspólnotami /od 18.00 ze Wspólnotą dla Intronizacji NSPJ; od 19.00 ze Wspólnotą Gloriosa Trinita/ Zapraszamy.
  3. W przyszłą niedzielę msze św. w czasie zimowym. W nocy z soboty na niedzielę śpimy dłużej o godzinę.
  4. Rozpoczynają się obchody 100-lecia Diecezji Łomżyńskiej. W najbliższy piątek 24.10. na 18.00 jesteśmy zaproszeni do kościoła Miłosierdzia Bożego w Łomży na mszę św. kończącą peregrynację Obrazu Matki Bożej Pięknej Miłości, a po mszy św. na procesję z Obrazem do łomżyńskiej katedry. Na sobotę 25.10. na godz. 10.00 jesteśmy zaproszeni do Łomżyńskiej Katedry na Mszę Św. inaugurującą jubileusz. Kto może, kto ma życzenie, zapraszamy bardzo serdecznie.
  5. Można od dziś zamawiać wypominki roczne za zmarłych, kto ma życzenie. Można również zapisywać wypominki jednorazowe, które wypisujemy na przygotowanych kartkach leżących przy ołtarzach bocznych i z dobrowolną ofiarą składamy do kosza przed ołtarzem / modlić się będziemy za zmarłych z tych wypominek w dniach 1-8.11, czyli w oktawie, w czasie nieszporów za zmarłych o 16.30/.
  6. Bardzo prosimy o odpowiedzialność za wspólne dobro, jakim jest cmentarz grzebalny. Bardzo prosimy o utrzymanie porządku. Nie wyrzucamy śmieci pod parkan, czy za parkan, tylko do kontenerów.
  7. Na prace remontowe dar serca złożyło w ubiegłym tygodniu 8 rodzin: z Jeziorka – 200 zł i 300 zł/wpłata na konto/, z Czarnocina – 300 zł, z ul. Czarnockiej – 300 zł i 200 zł/wpłata na konto/, z ul. Kard. Wyszyńskiego – 100 zł, z ul. Szkolnej – 200 zł/wpłata na konto/ i z ul. Jedwabieńskiej – ofiara anonimowa. Bóg zapłać. Na ogrzewanie kościoła zimą wpłynęły 2 ofiary indywidualne. Bóg zapłać.
  8. Składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia.
  9. Z naszej wspólnoty odeszli: +Zdzisław Śmiarowski i +Jadwiga Kotowska, oboje z Nagórk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Życzymy wszystkim miłego tygodnia. Szczęść Boże!