2015.12.13 – III Niedziela Adwentu
- Rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe i 40-godzinne nabożeństwo w naszej parafii. Serdecznie witamy naszego rekolekcjonistę ks. mgr lic Tomasza Grabowskiego. Zapraszamy do uczestnictwa. Program na stronie internetowej.
- Za tydzień, w IV Niedzielę Adwentu pragniemy złożyć tradycyjne sprawozdanie ekonomiczne z inwestycji parafialnych.
- Za tydzień na mszy św. o 11.30 gościć będziemy Krucjatę Różańcową za Ojczyznę. Info na plakacie przed kościołem.
- Gminny Ośrodek Kultury oraz Wójt Gminy Piątnica serdecznie zapraszają wszystkich seniorów na Gminne Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się dnia 19.12, w sobotę o godz. 15.00 w sali GOK w Piątnicy. W programie występ zespołu Piątniczanie i inne atrakcje.
- Zwracamy się z serdeczną prośbą do drogich parafian o ofiarowanie, kto może produktów żywnościowych dla uboższych rodzin. Zbiórka prowadzona jest już od tygodnia i będzie trwać jeszcze przez trzy dni rekolekcji. Produkty składać można w domu parafialnym i w kruchcie kościoła. Zaraz po przyszłej niedzieli wszystko trafi do rodzin w potrzebie. Kto może, prosimy o pomoc.
- Zachęcamy do nabywania świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
- Na prace remontowe dar serca złożyła 1 rodzina z ul. Jedwabieńskiej – 100 zł. Bóg zapłać. Na ogrzewanie kościoła dar serca złożyli: Kółko Różańcowe z ul. Polnej – 200 zł, mieszkańcy Jeziorka – 660 zł i 5 ofiar indywidualnych /w tym 1 x 200 zł i 3 x 100 zł/. Bóg zapłać.
- Składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia.
- Z naszej wspólnoty odeszli w ubiegłym tygodniu: +Ludwik Milewski pochodzący z Jeziorka, +Janusz Komorowski z Nagórk i +Halina Romanowska z Czarnocina. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.
- Życzymy wszystkim dobrego przeżycia rekolekcji adwentowych i miłego tygodnia. Szczęść Boże!
